Natalia Sikora- kontrowersyjny dalszy ciąg

Natalia przetacza się przez Polskę  z impetem swego głosu, który dla jednych jest wielki i wymiata, ale dla innych może być drażniący. „Czasem skrzeczysz jak żaba”- z czułością skwitował Marek Piekarczyk, po którejś interpretacji w „The Voice of P”, a i tak  to właśnie ona, spośród tylu ciekawych osobowości, wzbudzała największe emocje.

Natalia wygrała debiuty w Opolu, wczuwając się w interpretację „Koni” do ostatniej nutki i komórki… Miałam wrażenie, że już wtedy balansowała niebezpiecznie nad przepaścią… ale w ostatnim momencie uskoczyła…

Czego nie mogę powiedzieć o wykonaniu utworu „Yasnyj sokol”, które moim zdaniem przeinterpretowała. Słucham tej pieśni z mieszanymi odczuciami. Są momenty, gdy Natalia tak się napina za wszelką cenę i chce nas przekonać do swej opowieści, że… ja się wyłączam, bo nie lubię, jak ktoś próbuje mnie przekonać na siłę. Ja potrzebuję wolności i przestrzeni, a tutaj czuję się przyparta do muru. Może to jest atakowanie dźwiękami? Zabrakło lekkości i miejsca dla słuchacza. Moim zdaniem. Co nie przeszkadza mi być dalej fanką talentu Natalii i życzę jej dalszego rozwoju. Oby miała dobrych doradców, ale najbardziej słuchała swego wewnętrznego głosu!

Festiwal Piosenki Rosyjskiej 2013 – tak śpiewała Natalia Sikora – Muzyka – WP.PL

Z archiwum, wyszperałam nagranie z ubiegłego roku, dla pogodzenia wszystkich, bo po prostu ge-nial-ne!!!

Mirabelka

 

 

2 myśli nt. „Natalia Sikora- kontrowersyjny dalszy ciąg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.