My Sleeping Karma

My Sleeping Karma to niemiecki kwartet grający instrumentalną muzykę rockową. Sami muzycy określają swą twórczość jako „psychodelic groove rock”. Nagrali dotąd 5 albumów, na których nawiązują do sposobu prowadzenia dźwięków przez Hawkwind, Mogwai czy Iron Maiden.  Słychać też wpływy indyjskie i greckie.  Jestem ciekawa co dalej! Pozytywną stroną dobrej muzyki instrumentalnej jest to, że nie trzeba sobie głowy zaprzątać tekstami.

Znalezione obrazy dla zapytania aschaffenburgMSK powstał w 2006r w bawarskim Aschaffenburgu, które jest tak malowniczo położone i przepięknie urządzone, że dech zapiera!

Dzisiaj zasłuchałam się w muzyce pod hasłem: „Soma”. To czwarta z kolei płyta z 2012 roku. Moimi ulubionymi kawałkami stały się:  Ephedra na 10.40 i Psilocybe na 48.21, choć z całą odpowiedzialnością powiem, że podoba mi się CAŁOŚĆ. Upał dochodził  jeszcze niedawno do 40 stopni w cieniu, ale przecież głowę musiałam nosić i w pełnym słońcu. Teraz odpoczywam przy tej kojącej muzyce, a warto było doczekać do końca, bo ostatni utwór Glow 11 jest podsumowaniem wszystkiego, co najlepsze.

Mirabelka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.