Muse- żywe szaleństwo

Znalezione obrazy dla zapytania muse

Muse – to brytyjski zespół z nurtu czadowo- rockowego o podgatunku prog – rock. Ich muzyka jest dziwną mieszanką alternatywy, progresji, muzyki poważnej, funku i elektroniki.   W swych kompozycjach odwołują do inspiracji Queen, U2, czy Ennio Morricone. Sposób śpiewania Matthew Bellamyego przywołuje możliwości niezapomnianego Freddiego Mercury i chwilami Bono, co… może czasem być trudne do zaakceptowania. Mnie przeszkadza maniera wokalisty, polegająca na głośnym wydechu do mikrofonu, głównie na żywo/podobnie jak drażnią mnie odgłosy tenisistek i tenisistów z najsławniejszych kortów świata…/  Powiedzmy, że to może być obszar do rozwoju dla Mata.

Teignmouth– nazywane jest ukrytym nadmorskim skarbem południowego Devon.

Pod  szyldem Muse trzej dżentelmeni z Teignmouth działają razem od 1994r. Nagrali dotąd 6 albumów studyjnych, a kolejny ukaże się wkrótce. http://www.antyradio.pl/Newsy/Rock-News/Muse-martwy-w-srodku-w-nowym-singlu-2384 W czerwcu będziemy ich gościć na Orange Festiwal w Warszawie. Do poszalenia na żywo 14. czerwca 2015!
Oto co mówi o kontakcie z publicznością wokalista:
„Musimy poczuć- my na scenie, i ci, którzy nas słuchają – że nic tak dobrze jak muzyka nie wyraża naszych słabości, bezsilności i pragnienia pójścia na całość”. Ot co. Wawk!

Mirabelka

Znalezione obrazy dla zapytania muse

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.