Dirty Three

Dirty Three- to instrumentalne trio rockowe z Melbourne w Australii, działające od 1992 roku  w składzie: Warren Ellis /skrzypce i bas/, Mick Turner/ gitary elektryczna i basowa/ oraz Jim White /perkusja/. Nick Cave jest zachwycony ich występami na żywo.  Warren Ellis tworzy razem z nim od 1995 roku legendę „The Bad Seeds”. Chyba już dosyć głośno jest o moim uwielbieniu do Nicka Cave’a /muzycznie of course…/ więc nie powinien nikogo dziwić, zachwyt w jaki mnie wprawia combo Dirty Three.

File:Warren Ellis of the Dirty Three.JPGfoto: Nick Harrison

File:Mick Turner of the Dirty Three.jpgfoto: Nick Harrison

Podzielę się z Wami inspiracyjną iskierką w ten pochmurny zimny dzień. Napisałam do Mister Nichollasa Harrisona, który przychylił się do mojej prośby, więc bez obaw o naruszenie praw autorskich, licencji, itp. mogę zamieszczać jego zdjęcia,  na moim blogu, dopóki jest za free!

http://nickharrison.photoshelter.com/

Lubię patrzeć na tak żywiołowych muzyków. Na zdjęciach Nicka Harrisona czuć ten przepływ emocji i muzyczne flow! Oto, co muzyka potrafi zrobić z ludźmi! To jest to, czego szukam w życiu i dokumentuję na swoim blogu.

Wyłapuję wiarygodnych twórców, którzy prezentują spójność swego życia z pracą, którą wykonują z potrzeby serca i duszy.

Zachęcam do autentycznego wyrażania uczuć,  oraz do poszukiwania własnego drivera; takiego, dzięki któremu będziemy czuli jak przepływa przez nas życie.

Lubię balansować na pięciolinii jak jaskółki na drutach trakcji elektrycznej. Czasem tak mnie wciągają  te przeróżne historie, że zapominam nawet o najlepszym ze światów. A to wszak w nim toczy się moja codzienność.

Mirabelka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.