Anne Hathaway- Aż ją nosi…

http://img.stopklatka.pl/wydarzenia/933000/933600/933690.jpg?96467675  „Nędznicy”: Hooper błagał Hathaway, by przestała chudnąć – Stopklatka – Nowa Gwiazda Popkultury

Anne Hathaway marzyła do 7 roku życia, by zagrać rolę Fantine w „Nędznikach” i śpiewać: „I dreamed z dream”… Realizuje swoje marzenie po 20 kilku latach, w kinowej wersji musicalu „Les Miserables”… Zainspirowała ją mama, która też była aktorką i grała rolę Fantine. Myślicie, że ma łatwiej w życiu, a przynajmniej jeśli chodzi o dostępność do narzędzi pomagających realizować swe pasje i marzenia?

Na ile jest to jej świadomy wybór, nie zdeterminowany byciem córką aktorki?

Więc łatwiej, czy trudniej?

Na ile to jej własne zasoby takie jak: talent, autentyczność i driver nią kierują, a na ile wpływ mamuśki?

####

„… – A powieść Hugo? Znałaś ją wcześniej?

– Oczywiście, to genialna książka. Uwielbiam  te dialogi, szczególnie sposób w jaki zwracają się do siebie Marius i moje filmowa córka Cosette. Odświeżyłam sobie powieść, zanim poszłam na casting i muszę przyznać, że uległam jej urokowi. Zaczęłam mówić cytatami do swojego męża. To taki piękny język miłości, żadne słowa nie są chyba w stanie dobitniej opisać tego co do niego czuję. Hugo był genialnym obserwatorem i umiał swoje obserwacje bezbłędnie przelać na papier. Żałuję, że nie mam choć cząstki jego talentu.

– Próbowałaś kiedykolwiek napisać coś swojego?

– Próbowałam

– I co?

– No cóż, skutki nie są imponujące. Piszę do szuflady, głównie poezję, prowadzę też dziennik, ale nie jestem dostatecznie zdeterminowana.

Podziwiam ludzi, którzy poświęcają godziny na siedzenie i pisanie. Podziwiam nawet tych, którzy są w stanie usiedzieć choćby pół godziny. Ja do nich nie należę. Od razu mnie nosi…”

Dzięki Ann, za wsparcie…

Zwierciadło, II/2013

Mirabelka

Jedna myśl nt. „Anne Hathaway- Aż ją nosi…

  1. I’m amazed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that’s equally
    educative and interesting, and let me tell you, you’ve hit the nail on the
    head. The problem is something that too few men and women are speaking intelligently about.
    I am very happy that I found this in my hunt for something regarding this.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.